Een grote DutchHippy-meeting zou toch mogelijk moeten zijn? Gewoon een makkelijke datum prikken, het liefst in een weekend en er zijn altijd wel mensen die komen! I say; lets get something started (although Im the new guy around here)
Zo moeilijk zal het niet zijn, als je maar genoeg mensen hebt die willen! I've seen it man, ive seen it happen! Niks niet discussieren over plekken, gewoon de knoop doorhakken. Wat is een betere plek dan het vondelpark in amsterdam? Redelijk centraal en iedereen weet het wel te vinden. En anders dan een mooi bos in gelderland zoals al gesuggereerd werd. Knoop doorhakken, weekend uitzoeken; klaar! Think simple, act simple get big results! danku. Ik voel me nu al thuis, been lurking around for years.
Yeah, niet te veel dim dammen. Gewoon mensen verzamelen, het meest gangbare weekend prikken en afspreken!
Probleem is eerst een zo groot mogelijke groep maken. Meer mensen vinden die ook willen. En tziet er niet naar uit als of dat anywhere near the future is gonna happen, aangezien het postgehalte hier schrikwekkend laag is.
ja klopt, was altijd al laag, maar nu is het gewoon al een tijdje dood hier. heb hier een paar maanden gewoon niet gepost en dan begint et nu net weer een beetje (heel klein beetje maar hoorz) actiever te worden. weetjewat misschienw el handig is? sign up voor de nederlandse rainbowgathering, dan kun je bijhouden wanneerd e grote zomermeeting is. geen idee hoeveel mensend aar op af komen, maar ik denk dat dat de grootste 'hippiemeeting' binnen nederland is en dan heb je ook nog op europees niveau, die is nog groter.
precies, gewoon prikken. Komt er niemand van hier? pech tis toch een leuk bijeenkomst, feest, gathering, fijn iets
http://www.ecodo.dds.nl/rainbow-nl/index.html dit is een onofficiele site zoals ze dat zelf noemen. staat wat basic info over wat de rainbow gatherings inhouden en er staat ergens ook een mailadres waar je je kan opgeven voor de mailinglist waarmee belangrijke info over de activiteiten worden verspreid
oh man, i've been looking for that for ages! But well, voor een stel forum-hipsters to meet is dat wel de ideale plek
Hoewel ik niet veel info vind over het waar wanneer en wat, mhm. En je aanmelden voor de nieuwschbrief gaat ook moeilijk. My search continues!
hallo Rikypey, http://peace.rainbowfamily.nl/Rainbow_Info/ bovenin in witte letters staat newsletter/ forum http://circleletter.rainbowinfo.net/ je moet maar kijken wat je leuk vind
Yea, I noticed the newsletter/forum, maar als ik me wil aanmelden voor de nieuwsbrief krijg ik een emailstuur formpje... Maargoed ik heb me nu aangemeld voor de circle letter. back to the point. Het nadeel van dat soort dingen is dat je vast zit aan een bepaalde datum die door hen word gekozen. Maar als er echt interesse naar een meeting zou zijn zou je dat altijd op een willekeurige datum kunnen doen somewhere in spring or whenever you want.. Get together with food and music.
Is ook leuk, maar volgens mij maakt het niet zoveel uit wat je gaat doen. Maar dat er spijkers met koppen geslagen moeten worden als je het echt wilt