Croatia

Discussion in 'Europe' started by Donna, Jul 25, 2004.

  1. Donna

    Donna ***BABUSKA***

    Messages:
    1,140
    Likes Received:
    1
    oho,lijepo za èuti...
     
  2. Shadowplay

    Shadowplay Member

    Messages:
    189
    Likes Received:
    0
    Uhm, a nekdo od vas razume slovensko? :rolleyes:
     
  3. Donna

    Donna ***BABUSKA***

    Messages:
    1,140
    Likes Received:
    1
    pa recimo...snašla bih se nekako:)
     
  4. AXIS

    AXIS DWEERDOE

    Messages:
    1,234
    Likes Received:
    1
    Ja sam upravo dosao iz Beograda, gdje sam 2 dana proveo u kancelariji. Dodjem na forum da odmorim, a ovdje kukaju zbog birokracije. Toliko o odmoru...
    Pozdrav...
     
  5. passanger

    passanger Member

    Messages:
    207
    Likes Received:
    0
    Balaševiæ uskoro u Splitu, a najvjerojatnije i u Rijeci.
    Ide li tko?
     
  6. Donna

    Donna ***BABUSKA***

    Messages:
    1,140
    Likes Received:
    1
    zašto ovdje nema više nikoga?!
     
  7. passanger

    passanger Member

    Messages:
    207
    Likes Received:
    0
    A to se i ja pitam.
    ocito sam potjerala svih.
    ZLOCESTA, ZLOCESTA, ZLOCESTA!!!!!!!!
     
  8. AXIS

    AXIS DWEERDOE

    Messages:
    1,234
    Likes Received:
    1
    ne moze nas niko otjerati. ali sad imamo problema... branimo taru, pokusavamo da provalimo koji jezik pricamo, a uz sve to smo i gladni. Super se provodimo.
    Kako ste vi??? Svratite do nas. Malcice je dosadno. Bio je koncert KUD Idijota pa su bacili bombu. Nema srece od ove zemlje.
    Puno pozdrava cure.
     
  9. Bonky

    Bonky Member

    Messages:
    198
    Likes Received:
    0
    :)))))))))

    ooo pa jebate!!! koliko nas ima! ocito je da me nije bilo jaaako dugo :) a kad nemam vremena...
    anyway, aj bas mi je drago viditi vas sve odi! sta ima? to u rijeci s udrugom, kakva udruga? ja sam se nesta malo motala po udrugama u zadru ali taman kad sam skuzila koliko mi je to dobro morala otic u usa zavrsit 4.r. tako da doma idem tek u 5.mj. jedva cekam....
    aj pisite, bas mi fali hrvatska
     
  10. Miky

    Miky Member

    Messages:
    21
    Likes Received:
    0
    ja sam isto iz hrvatske :)
     
  11. Bonky

    Bonky Member

    Messages:
    198
    Likes Received:
    0
    hey!
    ti si svjez, ha? :) svida mi se ta slija na ozujsko! koji grad? kako si nasao ovaj forum?
     
  12. passanger

    passanger Member

    Messages:
    207
    Likes Received:
    0
    OJ!!!
    A evo, upravo smo postali sluzbena udruga inamjeravamo pocet radit za jedno tjedan dana!!!!!!!
    Ma to ti je pokrenula grupa ljudi kojoj je dosta toga da nemamo sto raditi u Rijeci, a bavit cemo se organizacijom svakakvih radionica na kojima bi mladi ucili mlade stvari tipa izrada nakita, ucenje sviranja, stranih jezika, slikanje, slusanje svakave muzike....
    Sve ono sto bi ljudi voljeli nauciti, a nemaju gdje ili im je preskupo....
    (konacno sam zavrsila sa birokracijom, puna mi je kapa papira vise, svaki papir koji negdje nadem rasparam jer mi uzasno idu na zivce.......) :)
    Joj, konacno neki minijaturni praznici, vrijeme da se ide van i lumpa malo.... :))
    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
     
  13. Bonky

    Bonky Member

    Messages:
    198
    Likes Received:
    0
    Ajme pa to je prva prva liga! nama nesto slicno u zadru organizira Z.V.U.K. ( zadarska vizija urbane kulture) sve je nesto u pocetcima ali se krece. dobili su neki ured na koristenje nedavno tako da je az sad ok.
    jel znas nekog iz zd iz neke udruge? znam da oni non stop idu na neke radionice i sl.
    kako je u rijeci? bila sam tamo samo 1 put i bilo mi je ok ali to je bila samo 1 noc pa...
    jel stvarno nema nista ili? u zd je uglavnom pusiona a i ako zelis nesto napraviti nemas di, posebno koncerti...
     
  14. passanger

    passanger Member

    Messages:
    207
    Likes Received:
    0
    Ma iskreno, prije sam se ful cula sa ljudima od dolje preko icq-a, ali u zadnje vrijeme nikog od njih vise nema na netu pa uopce ne znam sto se dogada dolje....
    a ovdje je teski shit za zivjet.
    imam osjecaj ko da zivim u nekom selu od 50 ljudi....
    Kako je ovdje alternative ful malo, svi se znamo.... Ali nekako smo se svi uspjeli posvadat (ne pitaj, ziva tragedija). Uglavnom sad 90% ljudi koje poznajem medusobno ne komunicira. To jednostavno moras vidjet. A sto se izlazaka tice, jos gore. Ako ne zelis slusati narodnjake, techno ili mainstream, mozes mirne duse ostat doma. Imamo jedan kafic u totalnoj pripizdini u kojem vegetiramo do ponoci, poslje se vecinom preselimo u Tranzistor.... Tamo je jos atmosfera ok.Ono.... za Novu godinu smo otisli u Palach, mitski kafic, vjecno okupljaliste alternative. Nakon sto sam se 10 min natezala sa izbacivacima jer mi nije bilo jasno kako u jedan ujutro mogu naplacivati upad 150kuna (citaj: 150 kuna za upad, 0 kuna za ikakvu konzumaciju) i nakon sto su me pustili bez da platim (nakon 15 min svakakvih komentara i jako ruznog prepucavanja i natezanja) , morala sam proc kroz gomilu najgorih sminkera (citaj nos do neba, drzi boga za jaja i cudi se sto ovakva rascupana glupacica radi tamo) da bi se nekako dokopala posljednjeg mracnog kutka zadnje prostorije i slusala dobri stari YU rock :))
    Cuj, nije nam lijepo, ali bar imamo dosta materijala za prigovaranje i gundanje.....
    Kako je dolje, ovo sto sam zadnje cula je da je bila ratna zona, totalne nacionalne netrpeljivosti i neke frke na relaciji rockeri- ustase, neke tucnjave i sto ja znam sto?....
    OK, dosta sam se napricala, idem dalje lutat :))
     
  15. Bonky

    Bonky Member

    Messages:
    198
    Likes Received:
    0
    :) ah, valjda je svugdi isto.... kako ti sad nisam doma negu u usa ne znam detaljna dogadanja ali atmosfera je u adnjih 10 god u kurcu. ali onnoooo... u gradu ni pasa nakon 12 preko lita(jer nista ne radi, nama je hdz na vlasti u gradu), a nakon 10 preko zime. ma uzas... a dir ti je na rivi.pivo vino i neka gitara samo sto to dosadi brzo...
    otvorio se neki pub maya di je ok za izaci ali u zadnje vrijeme dolazi ekipa koja nema veze s vezom.totalno u kurcu.
    ali eto, nekako se prezivljava...
    di ces na fax?
     
  16. passanger

    passanger Member

    Messages:
    207
    Likes Received:
    0
    A nemam pojma...
    najrade bi digla sidro i otisla u Italiju, tamo mogu i drzavljanstvo dobit (hvala Italijo sto si nas okupirala!!!!) A poznate su ti te price, nema se para za to... Ma vjerojatno cu na kulturoloski studij u Rijeku.... Ako me prime i ako uspijem proci maturu, sto u ovom trenu i nije bas neupitno.... Do sad su mi dali pitanja za treci predmet(sociologiju) i engleski, imam 250 pitanja. Jos uvijek nisam prokljuvila otkud je toliko pitanja izmislio, 120...?!)
    Ma daj, sto studiras, kako je tamo?
     
  17. passanger

    passanger Member

    Messages:
    207
    Likes Received:
    0
    zadnjih 20min pokusavam fuckati. zasto ja ne mogu fuckati?!?!?!? :(
     
  18. gladna pluca

    gladna pluca Member

    Messages:
    91
    Likes Received:
    0
    Zdravo, ja sam iz Mostara:)
     
  19. Donna

    Donna ***BABUSKA***

    Messages:
    1,140
    Likes Received:
    1
    jel se meni to cini il nas ima sve vise?! :)
     
  20. lorelai_g87

    lorelai_g87 Senior Member

    Messages:
    1,256
    Likes Received:
    0
    LOL! I would really love to take part at your conversation, if only I could understand what you are saying!
     

Share This Page

  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice